Kampaania

Turvaline ja soodne Hyundai autoliising.

Hyundai jaoks on rohelisem ja puhtam keskkond eesmärgiks, mille nimel on aktiivselt tööd tehtud juba aastaid. Keskkonnasõbralikud autod aitavad säästa loodust ning nende ülalpidamiskulud on sageli väiksemad. Hyundai pakub selleks ka soodsamaid liisingutingimusi.

0,99 % + 3 kuu EURIBOR on kampaaniamudelite i30 Hatchback, i30 Wagon ja i30 Fastback liisinguintress!

 KÜSI KAMPAANIA PAKKUMISIHYUNDAI LIISINGU TINGIMUSED

Pakkumine kehtib kuni 30.09.2022 või kuni autosid jätkub.

Kõik pildid on illustratiivsed.


Näidispakkumine:

Hyundai Liising aastase fikseerimata intressimäära 0,99 % + 3 kuu EURIBOR puhul on 16 990 € maksva i30 1.5 DPi MT Fresh finantseerimisel kuumakse alates 148 € tingimusel, et sissemakse on 15%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 35 %, läbisõidupiirang 20 000 km/aastas ja lepingutasu 250 €.

Kasutusse võetav krediidisumma on 14441.50 € ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 1,33% aastas. Krediidi saamiseks vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 17664.87 €, tagasimaksete arv 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust. Pakkumine kestab kuni 30.09.2022. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS, tegevusluba 4.1-1/98, tegevuskoht Liivalaia 45, Tallinn 10145, tel. +372 710 1300. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Esitatud näidispakkumine on informatiivne.


Liisinguvõimalused

Mis tüüpi autoliising tuleks valida? See sõltub sinu eelistustest ja sellest, millisena näed sõiduki tulevikku: kas soovid sõidukit kasutada ainult kindla perioodi vältel või soovid saada pärast liisinguperioodi selle omanikuks.

Kasutusrent
Kasutusrent tasub valida siis, kui soovid sõidukit vaid kasutada ega taha saada selle omanikuks. Kasutusrendi korral ostab Hyundai Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud sõiduki kasutamise eest liisingumakseid.
Liisinguperioodi lõppedes on sul võimalik:
• sõiduki kasutamist jätkata, pikendades liisingulepingut (kui sõiduki vanus seda lubab);
• sõiduk uue vastu välja vahetada, valides uue meelepärase sõiduki ja leides vanale sõidukile ostja;
• saada sõiduki omanikuks, tasudes sõiduki jääkväärtuse.

Kapitalirent
Kapitalirent tasub valida siis, kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks. Kapitalirendi korral ostab Hyundai Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle sulle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse, saad sõiduki omandiõiguse. Kui soovid väiksemaid liisingumakseid või lepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.

Töölaua versioon