LÕBU DEFINEERITI JUST ÜMBER. UUESTI

Loodud maksimaalset sõidurõõmu silmas pidades – uus i30 N on täiustatud suurema jõudluse, värskete uute disainiomaduste ja uusima nutika tehnoloogiaga. Tasakaalustades erilist võimsust ja võidusõiduraja jaoks valmis sõidudünaamikat koos mugavusele orieteeritud igapäevaseks liikumiseks mõeldud lahendustega – see on tõepoolest võidusõiduauto igapäevaseks kasutamiseks.

 

 

Puhas sõidurõõm: kõrge jõudlusega N-pere

Hyundai kõrge jõudlusega N-autod on loodud selleks, et esineda – ja tuua su näole naeratus. Avasta muljetavaldav valik kõrge jõudlusega Hyundai sõidukeid, millega sõitmine pakub rõõmu, igapäevast kasutatavast ja võimekust võidusõidurajal.

TULE PROOVISÕIDULE

 


VÄLIMUS

DISAINITUD UUDSE PÕNEVUSE JA PAREMA JÕUDLUSE JAOKS

Pilgud pöörduvad – ja mitte ainult kõla pärast. Uhiuue i30 N-i täiustatud disainielemendid ja värskendatud disain peegeldavad auto jõudlust. Iga disainiomadus on töötatud välja dünaamilisele jõudlusele keskendudes.

Aerodünaamilised külgmised tiivad

Agressiivsemat kaitseraua ja õhu sisselaske disaini täiustavad aerodünaamilised külgmised tiivad. Need on õhukardinad, mis parandavad oluliselt õhuvoolu ja vähendavad rattakoopas esinevat turbulentsi.
 

Suuremad tagumised väljalasketorud

Uuel tagumisel kaitseraual on integreeritud udutuled, punane aktsentjoon ja kaks eriti suurt väljalasketoru. Uuendatud tagumistel LED-kombituledel on uus valgussignatuur, mis peegeldab eespool nähtavat V-kuju, et tagada sportlik sümmeetria ja maksimaalne nähtavus.
 

19-tollised N-valuveljed

Hyundai kõigi aegade esimesed 19-tollised valuveljed parandavad juhitavust ja haarduvust, vähendades vedrustamata massi. Need on paari pandud kõrge jõudlusega Pirelli P-Zero rehvidega.

REHVIMÄRGIS (PDF)

 


SISERUUM

TÄIUSTATUD JÕULINE KOKPIT

Autosid tõeliselt armastavate inimeste jaoks loodud uus i30 N on voolujoonelise ja sportliku interjööriga, mis haarab kaasa ja erutab. Kokpit on üheaegselt nii juhtimiskeskus kui ka mugav töökoht. Ergonoomika keskpunktis on juht – kõik on näha ja käeulatuses.

 

Istu nagu professionaal

Kõrge jõudlusega monoformsed istmed* on kaetud premium-naha ja Alcantara® materjalidega, neil on valgustatud N-logo ja rõhutatud padjandid, et pakkuda suurepärast külgsuunalist tuge kehale.
Valikuline lisavarustus.

Kiired käiguvahetused käeulatuses

Võidusõidust inspireeritud käiguvahetuslabad toovad kiire ja vahetu käiguvahetuse teie käeulatusse. Kuna need käiguvahetuslabad on roolile paigaldatud, saad kurvides tõhusamalt käiku vahetada.

 

N-näidikud

Vaata mootoriõli temperatuuri, pöördemomenti ja turborõhku ühe pilguga. Käiguvahetuse ajastamise funktsioon toetab võidusõidurajal sõitmist. Muutuva LED-pöördloenduri punane tsoon muutub vastavalt õlitemperatuurile.

N-rool

N-rool oma eksklusiivsete Performance Blue õmblustega ja N-logoga asetab sõiduomadused otse käeulatusse – näiteks on olemas spetsiaalsed N-režiimi nupud ja N Grin Shift.

 


JÕUDLUS

KIRG JÕUDLUSE JÄRELE

Selle võidusõidurajale sobiva luukpära uusim põlvkond on rajatud eelkäija edule, see pakub rohkem kergeid materjale, mis pakuvad enam väledust ja paremat juhitavust. Vedrustus- ja roolimissüsteemid on ümber häälestatud, mille tulemuseks on parem sõiduelamus ja juhitavus mõlema ülekandega. Auto pakub ka uusi kõrge jõudlusega sõiduomadusi ja uuendatud nutikat tehnoloogiat.

 

2,0 T-GDI mootor

See pakub 280 hj ja märkimisväärset toore võimsuse kasvu, et pakkuda kõrgemat pöördemomenti ja võimsust madalamatel pööretel. See tagab parema reaktsiooni, kiirenduse ja palju rohkem lõbu. Sellel on märga tüüpi kaheksakäiguline topeltsiduriga käigukast (N DCT) koos kõiguvahetuslabadega parema juhitavuse ja kiirema käiguvahetuse jaoks.
Suurim pöördemoment: 392 Nm.
Maksimumkiirus: 250 km/h.
0 -> 100 km/h 5,4 s

N DCT võidusõidupaigutus

Kui soovid võtta kontrolli ja kasutada käigukangi käikude vahetamiseks, siis meeldib sulle ka meie TCR-võistluskogemusest sündinud sportlik käiguvahetuse loogika: edasilüke käigu allavahetamiseks ja tagasitõmme käigu ülesvahetamiseks.

 

 

N Grin Shift – suru maksimaalse võimsuse jaoks

Toob kahtlemata muige su näole – vallanda kogu N-jõudlus 20 sekundiks ühe nupuvajutusega. Naudi maksimaalset pöördemomenti ja kiirendust, maksimaalset väljalaske heli ja tõuketunnet käigu ülesvahetamisel.
 

 

N Power Shift

Täiustatud sõiduelamused „tõuketundega“ käiku üles vahetades. Lülitub sisse, kui auto kiirendab, kasutades rohkem kui 90 protsenti gaasist, elimineerides nii igasuguse pöördemomendi vähenemise ja kasutades ratastele maksimaalse jõu ülekandmiseks ülesvahetusi.

 

N Track Sense Shift

Tajub seda, kuidas sõidad, ja aktiveerub, kui teab, et oled võidusõidurajal sõitmas. Seejärel valib see optimaalse jõudluse saavutamiseks õige käigu, et saaksid keskenduda rooli keeramisele – täpselt nagu professionaalne võidusõiduautojuht.
 

 

N Grin juhtsüsteem

Ühe nupuvajutusega saad valida viie erineva sõidurežiimi vahel. Need muudavad auto iseloomu, reguleerides mootori, vedrustuse, rooli, elektroonilise stabiilsuskontrolli süsteemi (ESC), väljalaske heli, N kurvidiferentsiaali (e-LSD), käigukasti parameetreid.

N veojõu- ja stabiilsuskontroll

Nagu hea kaaspiloot, aitab see sind vajadusel, kuid on muidu vaikne, ei häiri kunagi sõidurõõmu ja paneb sind veelgi kiiremini edasi liikuma. Selle saab täiesti välja lülitada, et kogeda täielikku ringrajasõidu tunnet.

 

 

Stardiabi

Naudi maksimaalset veojõudu võimalikult kiireks kohaltvõtuks. Süsteem vähendab rataste läbilibisemist järsul kiirendamisel paigaltstardil, võimaldades alustada sõitu elukutselise võidusõitja kombel.
 

 

Pöörete sobitamisfunktsioon

Kiire ja sujuv madalama käigu valimine. Pöörete sobitamisfunktsioon sünkroonib mootori pöörded sisselülitatava käigu jaoks, vähendades kulumist ja suurendades vastupidavust.

 

 

Tagumine kere tugevdustala

See omadus suurendab väändejäikust, tagades sõiduomaduste ja tagasiside järjepidevuse, eriti kurvides ja dünaamiliste manöövrite tegemise ajal.
Pilt on vaid illustreeriv. i30 N pole saadaval suusaluugiga.
 

 

N kurvidiferentsiaal

Hyundai poolt kurvide kiireks läbimiseks konstrueeritud diferentsiaal säilitab maksimaalse sõidumõnu, aga ka stabiilsuse pidurdades, kurvi sisenemisel ja sellest väljumisel.

Aktiivne muudetav väljelaskesüsteem

Päästa helid valla! Vali erineva kõlaga mootorihelid – alates suhteliselt vaoshoitud helist Normal-režiimis kuni ralliautode käiguvahetusele järgnevate paugatusteni N-režiimis.

 


ÜHENDUVUS

UUENDATUD TEHNILISED JA UUENDUSLIKUD OMADUSED

Naudi tipptasemel nutitehnikat 10,25-tollise puutetundliku ekraaniga, mis annab sulle otse suurel ekraanil kätte kõik vajaliku, nagu navigeerimine ja Bluelink®-i ühendatud autoteenused – nii saad oma autot nutitelefoni kaudu juhtida. Lisaks Bluelink®-i rakenduse paljudele funktsioonidele tulevad navigatsioonisüsteemiga viieks aastaks tasuta kaasa LIVE-teenused, mille kaudu pakutakse liiklusteavet.

 

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutikas. Olemas on isegi sisseehitatud juhtmevaba laadimisalus, kus oma Qi-võimekusega seadmeid vajaduse korral mugavalt laadida saab. Pardal on ka USB ja kaks 12 V pistikupesa.

Nutitelefoni peegeldamine

Auto ühildub rakendustega Apple CarPlay™ ja Android Auto™, nii et saad oma nutitelefoni ühendada ja lemmikrakendusi suurele puuteekraanile peegeldada.

Sõiduandmete kuvamissüsteem

Jälgi ja paranda oma sõiduomadusi värskendatud graafika abil, mis võimaldab neid veelgi lihtsamini mõista. Vaata: hj, pöördemoment, turbotõuge, G-jõud ning ka ringiaja ja kiirenduse taimer.

Auto olek

Vajad kütust? Heida lihtsalt pilk rakendusse. Naudi igal ajal kaugjuurdepääsu oma auto olekule, näiteks sõidukaugus tühjenemiseni, uksed avatud/suletud või lukustatud/lukustamata ja aknad või pakiruum avatud/suletud.

 

ROHKEM INFOT BLUELINKI KOHTA

 


OHUTUS

TIPPTASEMEL TURVAVARUSTUS JA TÄIUSTATUD JUHIABISÜSTEEMID

Meie tipptasemel täiustatud juhiabisüsteemiga Hyundai Smart Sense on uus i30 N sinu suurema meelerahu huvides varustatud kõige kaasaegsemate turva- ja sõiduabisüsteemidega.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas oleva liikluse eest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.

 


 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Skannides kaameraga teed auto ees, pidurdab süsteem automaatselt, kui avastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija.
 


 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.
 


 

Tagurduskaamera

Tagurduskaamera käivitub, kui tagurpidikäik sisse lülitada, nii et näed ekraanil, kuhu tagurdad.

 

 

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem

Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, süsteem mitte ainult ei hoiata juhti küljelt lähenevast sõidukist, vaid ka pidurdab automaatselt.


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon