VALMIS SINU JAOKS JA UUTE EESMÄRKIDE SAAVUTAMISEKS

Uus KONA viib eelkäija auhinnatud voolujoonelisuse ja stiili järgmisele tasemele disainiuuenduste ning kõige värskema nutika tehnoloogiaga, nagu näiteks tipptasemel ühenduvus ja turvafunktsioonid. KONA on nüüd saadaval ka sportliku N Line versioonina.

 

 

Uued jõuülekandesüsteemid

Linnamaastur KONA on lisaks bensiinimootoriga kerghübriidile nüüd saadaval ka diiselmootoriga kerghübriidina, täishübriidina ja täiselektrilisena.

 

Hübriid

Esmaklassiline ökonoomsus. Hübriidmudeli jõuallikaks on spetsiaalselt kalibreeritud 1,6-liitrine GDI otsepritsega bensiinimootor ja 43,5 hj elektrimootor koos 6-käigulise sportliku topeltsiduriga automaatkäigukastiga.

 

Elektriline

KONA Electric on saadaval kahe versioonina. 64 kWh aku koos 204 hj (150 kW) võimsusega elektrimootoriga ja keskmise sõiduulatusega 484 km. 39,2 kWh aku tuleb koos 136 hj (100 kW) elektrimootoriga ja selle keskmine sõiduulatus on 305 km.
AVASTA VEEL

Bensiinimootor

Saadaval on kaks bensiinimootorit. 1,0-liitrise T-GDI bensiinimootori võimsus on 120 hj ja see on saadaval kas 6-käigulise manuaal- või 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga. Sportlikum jõuülekandesüsteem on 1,6-liitrine T-GDI bensiinimootor, võimsusega 198 hj. See on saadaval sujuva käiguvahetusega 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga ja nelikveolisena.

 

VÄLIMUS


JULGE ERINEDA

Silmatorkav uus välisdisain paistab silma tänu peenele elegantsile ja pilkupüüdvatele kaitsvatele detailidele. Pikendatud kapott lõpeb järsult laia, iseloomuliku kujuga esivõre kohal, mis annab uuele KONA-le veelgi jõulisema välimuse. Täiustatud LED-päevatuled heidavad kitsa, läbitungiva pilgu ette teele.

Jõuline põhjakaitse tõuseb esiosas ümbritsema alumist õhu sissevõtuava, täiendades visuaalselt esivõret ümbritsevaid tähelepanu tõmbavaid pindu, mis sisaldavad vertikaalseid aerodünaamilisi õhu sissevõtuavasid. Sportlikku siluetti rõhutab visuaalne ühendus õlavarre murdejoone ja terava, puhta esiosa vahel.

Kitsad tagatuled on nüüd horisontaalselt pikendatud, peegeldades esitulede ainulaadset kuju. Tee valik stiilsete valuvelgede hulgast; saadaval ka uue disainiga 18-tollised veljed*.
* Lisavarustus.

Väljenda ennast. Sinu auto. Sinu värvid.

Nüüd on saadaval viis uut välisvärvi, mis tõstab siluetti rõhutavate värvivalikute arvu kümneni. Lisaks võimaldavad teist värvi katus ja sobivas Phantom Black toonis küljepeeglite katted sul muuta värvikombinatsioone veelgi isikupärasemaks, et luua sõiduk, mis sobib ideaalselt sinu maitsega.
Pildil olev auto on Atlas White värvi musta Phantom Black katusega. Sellel on 16-tollised valuveljed, mis on saadaval mudelitele Business ja Comfort.

 

SISERUUM


TIPPTASEMEL ÜHENDUVUS KOOS ELEGANTSE MUGAVUSEGA

Mitmekülgne, mugav ja ühendatud – uue KONA salongi disain väljendab äärmiselt nüüdisaegset olekut. Tugev, ent viimistletud – täiuslik aktiivse elustiili jaoks. Ja kui jõuame nutikate tehnoloogiate juurde, võid valida kõige moodsamate ühenduvus- ja mugavusvõimaluste hulgast. Uue KONA standardvarustuses on kolmeastmelise soojendusega esiistmed, ning Style ja N Line varustustasemetega on saadaval ka soojendusega tagaistmed.

 

Uus 10,25-tolline puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan* võimaldab läbi nutitelefoni peegeldamise lihtsat juurdepääsu sõiduki funktsioonidele, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigeerimisele ning sinu lemmikrakendustele ja -muusikale.
* Saadaval ainult koos Navi-paketiga mudelitele Comfort, Style ja N Line.

Esiklaasinäidik

Muljetavaldava eredusega esiklaasinäidik* suurendab turvalisust, kuvades tähtsad andmed, nagu kiiruse, teejuhised ja hoiatused otse sinu vaatevälja.
* Saadaval mudelitele Style ja N Line.

 

10,25-tolline digitaalne näidikupaneel

Hästi nähtav näidikupaneel annab juhikohale täiendava kõrgtehnoloogilise välimuse. Selle värvus muutub vastavalt valitud juhtimisrežiimile. Eco või Sport. Parempoolne näidik kuvab hübriid-jõuülekandesüsteemi teavet, nagu näiteks aku laetuse tase, samuti energiatarbimine antud hetkel.
* Ei ole saadaval mudelitele Fresh ja Pro Business.

Roolisoojendus

Naudi sooje käsi ka külmal päeval. Sa hakkad armastama seda kiiret mugavust, mida pakub roolisoojendus*.
* Standardvarustuses kõikidel mudelitel välja arvatud Pro Business.

 

JÕUDLUS


TÄIUSTATUD JÕUÜLEKANDE SÜSTEEMID ÖKONOOMSEMAKS SÕITMISEKS

Uus KONA on läbinud hulga uuendusi, et tagada sujuvam sõit. Moderniseeritud vedrud, amortisaatorid ja stabilisaatorivardad pakuvad suuremat sõidumugavust ja isoleeritust. Rool on häälestatud uue vedrustuse järgi, täiustatud rehvid kindlustavad väiksema kütusekulu ja väiksemad heitmed.

 

Hübriid

KONA Hybridi jõuallikaks on spetsiaalselt kalibreeritud 1,6-liitrine GDI otsesissepritsega bensiinimootor ja 43,5 hj elektrimootor koos 6-käigulise sportliku topeltsiduriga automaatkäigukastiga.

AVASTA VEEL

Elektriline

KONA Electric on saadaval kahes versioonis – 64 kWh akuga (keskmine sõiduulatus 484 km) või 39,2 kWh akuga (keskmine sõiduulatus 305 km).
 

AVASTA VEEL

 

Bensiinimootorid

1,0-liitrise T-GDI bensiinimootori võimsus on 120 hj ja see on saadaval kas 6-käigulise manuaal- või 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga. Ja kui sa oled huvitatud sportlikumast jõuülekandesüsteemist, pakub täiustatud 1,6-liitrine T-GDi bensiinimootor võimsust 198 hj ja suurimat pöördemomenti 265 Nm. See on saadaval sujuva käiguvahetusega 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga (DCT) ja nelikveolisena.

 

48.V.kerghübriidsüsteem

Kerghübriidsüsteem toetab sisepõlemismootorit täiendava pöördemomendiga sõiduki kiirendamisel – sõltuvalt aku laetusest ja kiirenduse ulatusest. Tulemuseks on jõuülekandesüsteemi väiksem kütusekulu ja väiksem CO2-heide.

 

HÜBRIID


ROHKEM ELAMUSI. VÄHEM HEITMEID

Kooslus, mida sa eriti sageli ei näe: hübriid ja lõbu. Sportlikul linnamaasturil KONA Hybrid on spetsiaalselt kalibreeritud otsesissepritsega bensiinimootor ja akutoitel töötav elektrimootor, mis tagavad silmapaistva võimsuse 141 hj ja pöördemomendi 265 Nm.

 

Elektrimootor

Naudi elektrilist kiirendust. 43,5 hj elektrimootor pakub kõrget pöördemomenti ja tõhusust. Kohaltvõtul tähendab see muljetavaldavat kiirendust.

Bensiinimootor

Spetsiaalselt kalibreeritud 1,6-liitrise GDI otsesissepritsega bensiinimootori võimsus on 105 hj koos oma klassi juhtival tasemel energiatõhususega.

 

Käiguvahetus roolil

Tahaksid kontrolli haarata? Režiimis Sport saad kasutada roolil olevaid käiguvahetuslabasid, et põnevamaks sõitmiseks manuaalselt käike vahetada.

6-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast

Uuenduslik topeltsiduriga automaatkäigukast (DCT) kindlustab sujuva käiguvahetuse tõeliselt nauditava sõidukogemuse ja kiirema tagasiside saavutamiseks.

 

Energiavoog

Täishübriid vahetab sujuvalt oma bensiini- ja elektrimootori vahel. Tugeval kiirendamisel või ülesmäge sõites töötavad elektri- ja bensiinimootor paralleelselt, et maksimeerida kiirendust ja minimeerida kütusekulu. Auto aeglustamisel elektrimootori abil laeb regeneratiivpidurdamissüsteem akut. Akus salvestatud energia toidab seejärel elektrimootorit, et aidata taas kiirendamisel, mäest üles sõitmisel ja aeglaselt sõitmisel.

Kütuse säästmine ja heitkoguste vähendamine: ECO juhtimise abisüsteem

Suurepärase kütusesäästu ja madala CO2-heite tagab ECO juhtimise abisüsteem (ECO-DAS). Kui navigatsioonisüsteemi sisestatakse teekond, hakkab prognoosiv energiahaldussüsteem seda analüüsima, kasutades ka topograafilisi andmeid, et seadistada optimaalne kombinatsioon elektri- ja bensiinimootori jõul sõitmisest. Vabakäigul sõitmise kiirusehoidja teavitab juhti ka sellest, kui sõiduolud eespool nõuavad aeglustamist, et vähendada kütusekulu veelgi.

 

ÜHENDUVUS


TIPPTASEMEL ÜHENDATUD MUGAVUS

Uue KONA uuenduste hulgas on ka sellised tipptasemel ühenduvusfunktsioonid nagu Bluelink®-i ühendatud autoteenused, mis lubavad sul oma autot nutitelefoni teel juhtida. 10,25-tollise* suure ekraaniga navigatsioonisüsteemiga on kaasas tasuta viieaastane Hyundai Live-teenuste kasutamine.
* Saadaval ainult koos Navi-paketiga mudelitele Comfort, Style ja N Line.

ROHKEM INFOT BLUELINKI KOHTA

 

10,25-tolline puuteekraaniga navigatsioonisüsteem*

10,25-tolline puuteekraan toetab Apple CarPlay™ ja Android Auto™ rakendusi, seega saad ühendada oma telefoni ja kasutada selle funktsioone suurel ekraanil.
* Saadaval koos Navi-paketiga.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine*

Mugavalt paigutatud nutiseadme juhtmevaba laadimisalus võimaldab Qi-standardiga seadmeid laadida kiiresti ja lihtsalt.
* Valikuline lisavarustus.

 

Esmaklassiline Krelli helisüsteem

Vali, kas soovid linnas olla võrgus, või lülita internet välja, sõida maastikule ja keera muusika põhja. KRELLi* kvaliteetne helisüsteem tagab suurepärase heli, et saaksid stiilselt rokkida.
* Saadaval koos Navi-paketiga.

eCall parema turvalisuse jaoks

Kutsub automaatselt abi, kui satud õnnetusse ja turvapadjad avanevad. Või vajuta hädaolukorras abi saamiseks SOS-nuppu ükskõik millal, 365 päeval aastas.

 

OHUTUS


TIPPTASEMEL TURVALISUS JA TÄIUSTATUD JUHIABISÜSTEEMID

Miski ei ole tähtsam kui sinu lähedaste turvalisus ja sellepärast on uus KONA täienenud ka selles osas. Hyundai SmartSense’i, meie tipptasemel täiustatud juhiabisüsteemiga KONA on sinu suurema meelerahu huvides varustatud kõige moodsamate turva- ja sõiduabisüsteemidega.

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Uue KONA varustuses on sõiduraja jälgimise abisüsteem. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 200 km/h maanteel ja linnatänaval oma sõiduraja keskel.

Pimenurga jälgija koos kokkupõrke vältimise abiga*

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas oleva liikluse eest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.
* Saadaval koos Safety-paketiga.

 

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga*

Rohkem turvalisust, vähem stressi. Hoiab eesoleva sõidukiga eelnevalt kindlaksmääratud pikivahet, vähendades või suurendades vastavalt vajadusele automaatselt kiirust. Stop & Go töötamisel säilitatakse määratud pikivahe.
* Valikuline lisavarustus.

 

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem*

Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, süsteem mitte ainult ei hoiata juhti küljelt lähenevast sõidukist, vaid ka pidurdab automaatselt.
* Saadaval koos Safety-paketiga.

Tark kiirusepiirangu hoiatussüsteem*

Tuvastab teel olevad liiklusmärgid ja kuvab piirkiirust näitavad ja möödasõitu keelavad märgid reaalajas navigatsioonisüsteemi ekraanil ja näidikuplokil.
* Saadaval koos Safety-paketiga.

 

Tahavaatemonitor

Standardvarustuses olev tahavaatemonitor võimaldab paremat nähtavust parkimisel ja sõitmisel. Vaid nupuvajutusega saad suurel puuteekraanil näha, mis täpselt toimub sinu taga – ka siis, kui sõidad.

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui ees, näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk liikuma hakkab.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata. 

 

N LINE


SAA TUTTAVAKS: TÄIESTI UUS KONA N LINE

Esmakordselt on dünaamiline autospordist inspireeritud N Line-varustus nüüd saadaval ka uuele KONA-le. Piisab ühest pilgust, et tunda kirge, mille meie disainerid on istutanud sportlikumasse stiili. KONA N Line‘i sportliku 1,6-liitrise T-GDI bensiinimootori suurim võimsus on 198 hj ja suurim pöördemoment 265 Nm. See on saadaval sujuva käiguvahetusega 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga (DCT) ja nelikveolisena.

 

Dünaamiline teed embav põrkeraua disain

Põrkeraual lisavad N-stiili aerodünaamilised ääred koos servauimedega maanteed embava välimuse, mis viitab mudeli autospordist pärit juurtele.

 

Eksklusiivsed 18-tollised veljed

Külgvaates täiendavad kerevärvi rattakoopa ääriseid ja küljepaneele 18-tollised teemantlõike viimistlusega valuveljed, mis on ainuomased sellele varustustasemele.

 

Ilmekad uimed ja sportlik väljalaskesüsteem

Autospordi DNA on leitav ka tagaosas, kus seda väljendavad suured aerodünaamilised keskdifuusorid ja sportlikud topelt-väljalasketorud.

 

N-Line’i embleem ja rõhutused

Juba esmapilgul on selge, et see KONA on midagi erilist. N Line’i embleem esivõrel teeb selgeks, et sellel stiilil on nimi.

 

Sportlikum igast küljest

N Line’i salong sisaldab laia valikut jõudlusest inspireeritud stiiliuuendusi, nagu punased kontrastõmblused ja spetsiaalsed N Line’i rõhutused juhikohal.

 

N-Line’i käigukanginupp

N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, N-logo, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks – ning veelgi suurema autospordi tunde tekitamiseks.

 

N-Line‘i istmed

Sportlikud N Line‘i istmed on saadaval seemisnahkpolstriga, peatoel reljeefse N-logoga ja punaste kontrastõmblustega.

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon