Rohkem turvalisi kilomeetreid

Kevad koputab juba uksele! Aga kuidas sinu Hyundail läheb? Kas kõik on endiselt korras? On kuskil roostet? Või napib mõnd vedelikku? Või on märgata pidurite ja klaasipuhastite kulumise märke? Hyundai kevadkontrolli käigus hoolitsevad meie eksperdid kõige vajaliku eest ja kõrvaldavad sinu Hyundailt viimsedki talve jäljed. Nii on sõit ohutum ja sinu auto püsib kauem heas korras.

 

Soovitatav lisavarustus kevadhooajaks

Kontrollime üle sinu auto:

 • esi- ja tagatuled,
 • esitulede seaded,
 • rehvid,
 • kliimaseadme,
 • esiklaasipuhastid ja klaasipesusüsteemi,
 • esiklaasi,
 • aku,
 • õlitaseme,
 • filtri,
 • pidurid,
 • AdBlue®
  ja veel palju muud.

Broneeri aeg teeninduses

 

Kliimaseadme kontroll

Hyundai tehnik kontrollib kliimaseadme üle, desinfitseerib selle osad ning asendab siseõhu filtri salongi õhukvaliteedi parandamiseks premiumklassi õhufiltriga.
Meil on olemas erinevad õhu filtreerimise alternatiivid ka neile, kes vajavad kevadisel allergiate hooajal täiendavat kaitset.

 

Hyundai pidurikontroll

Külm, kiired temperatuurikõikumised, niiskus ja soolatatud teed, mis on iseloomulikud meie kliimavööndile, loovad tingimused, milles auto kulub tavapärasest kiiremini. Lisaks põhjustab kehvas korras pidurisüsteem lisakulutusi, sest see suurendab kütusekulu ning koormab ja kulutab liigselt roolisüsteemi ja veermikku, mis vajavad seetõttu omakorda sagedamini remonti. Tänu meie pidurikontrollile võid kindel olla, et sinu auto pidurid on laitmatus töökorras.

 

Õhupuhastusvahend

Meie õhupuhastusvahend kõrvaldab auto siseruumist tõhusalt ebameeldivad lõhnad ning jätab sinna värske ja meeldiva sidruniaroomi. Selle tõhusalt laiali pihustatud toimeained jõuavad ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse ega jäta mingeid jälgi.

 

Hyundai velje- ja rehvihooldus

Meie autoteeninduse spetsialistid teevad rehvivahetuse asjatundlikult sinu eest ära. Soovi korral saame sinu auto rehve ka hoiustada õige rõhu juures jahedas ja kuivas valguskindlas kohas. See mugav võimalus tagab rehvide optimaalse kasutusea ja säästab nii sinu aega kui ka ruumi.

Kvaliteetrehvid

Olgu sinu sõidustiil sportlik või säästlik – meilt leiad laia valiku suverehve mitmelt tuntud tootjalt, õige turvisega igaühe jaoks. Lase meie ekspertidel endale kõige paremini sobivaid rehve soovitada.

Suvised veljed

Anna oma Hyundai välimusele uute velgedega värskem ilme. Kuid ole tähelepanelik: kui velg on algsest laiem, ei pruugi jääda piisavalt suur vahet kuulliigendi või roolihoovaga, et senisest laiem velg rattakoopasse ära mahuks. Ratas võib hakata isegi vastu poritiiba hõõrduma. Suured mõõduerinevused võivad häirida rooligeomeetriat ja koormata liigselt rattalaagreid. Meie spetsialistid aitavad sul valida oma auto jaoks õiged veljed.

Broneeri aeg teeninduses

 

 

Lisavarustus

Tee oma valik

Hyundai originaallisavarustus sobib ideaalselt igale mudelile ja on läbinud põhjaliku testimise. Vali oma autole lisavarustus, mis vastab kõige paremini just sinu vajadustele ja soovidele.

 

Veokonksule paigaldatav jalgrattahoidja

Sinu järgmine rattaseiklus algab siit – paigaldades autole jalgrattahoidja, mis teeb jalgrataste peale- ja mahalaadimise eriti lihtsaks. Korraga saad sellega kaasa võtta kaks ratast (maksimaalne kandevõime 60 kg). See on vargakindel ja nii kompaktne, et saad avada tagaluugi ka siis, kui rattad peal!

 

Statsionaarne või eemaldatav veokonks

Selle korrosioonikindla terasest veokonksu peale võid alati kindel olla, kui soovid oma pagasit turvaliselt ja efektiivselt transportida. Valikus on nii püsivalt kinnitatud kui ka eemaldatav versioon. Viimane on kasutusmugavuse tagamiseks väga lihtsalt paigaldatav ja hiljem kiiresti taas eemaldatav.

 

Rohkem ruumi sinu seikluste jaoks

Ja rohkem ruumi sinu reisipagasi jaoks. Aerodünaamiline ja voolujooneline katusekast on lihtsalt paigaldatav ja vastupidav ning pagasi kiireks ja mugavaks peale- ja mahalaadimiseks avatav mõlemalt küljelt. Valikusse kuuluvad just sinu autole sobivad risttalad ja katusekastid.

 

Ümberpööratav kaitseraua kattega pakiruumi matt

Täpselt õiges mõõdus matt kaitseb tõhusalt pakiruumi. Pole vahet, milline on sinu pagas – tänu sellele kvaliteetsele veluurmatile näeb sinu auto pakiruum veel kaua välja nagu uus. Kui aga soovid vältida kaitseraua kriimustamist, saad spetsiaalsete kinnituste abil fikseerida kohale väljakeeratava katte.

 

Muuda oma auto veel stiilsemaks

 

Uste LED-valgustus

Uksevalgustus annab autole pimedas veel elegantsema ilme. Samas on see väga praktiline, sest teeb maapinna ja veelombid paremini nähtavaks.

Jalaruumi LED-valgustus

Rõhuta oma autos valitsevat stiilset atmosfääri jalaruumi varjatud valgustusega. Kauni meeleoluvalgustuse kutsuv kuma süttib iga kord, kui uksed avatakse ja suletakse. Saadaval maitsekas sinine ja klassikaline valge toon.

Astu stiilselt välja

Lisa auto välisilmele sportlikkust stiilsete astmelaudadega. Need on varustatud libisemist takistavate kummidetailidega, et sisenemine ja väljumine oleks mugav. Saadaval on mitu eri versiooni.

Broneeri aeg teeninduses

 

Töölaua versioon