Valmistu külmahooajaks

Temperatuuri langedes on oluline sinu Hyundai eest varakult hoolitseda. Hea ettevalmistuse korral saad sa külmahooaja hea tundega vastu võtta. Eksperdid sinu Hyundai teeninduses pakuvad sulle praktilisi nõuandeid ja mugavaid lahendusi.

 

Turvaliselt teel tänu Hyundai talvekontrollile

Hyundai talvekontrolliga oled sa libedate teede, lumesaju ja muu taolise jaoks hästi ette valmistatud. Hyundai teeninduse eksperdid kontrollivad hoolikalt sinu Hyundai olulisi funktsioone ja komponente.

Kontrollime järgnevat:

 • Esi- ja tagatuled
 • Esilaternate seadistus
 • Märgutuled ja -kuvad
 • Rehvid
 • Kliimaseade
 • Tuuleklaasipuhastid/pesurisüsteem
 • Tuuleklaas
 • Aku
 • Õlitase
 • Filter
 • Pidurid
 • AdBlue® (ainult diiselautodel)

ja palju muud.

Broneeri teeninduse aeg

 

 

Alati minekuvalmis – temperatuurist sõltumata

Akukontroll

ADACi statistika näitab, et umbes 46% kõigist riketest saab alguse probleemidest käivitusakuga.

Meie Hyundai teeninduse eksperdid saavad hinnata sinu aku laadimissooritust ja üldist olukorda, selgitades välja rikkeohu ja pakkudes vajadusel erinevaid lahendusi.

 

Hyundai originaalaku

Tippkvaliteediga käivitusakudega saame pakkuda sulle täisvõimsust mõistliku hinnaga. Akud sobitatakse oma mahtuvuse alusel optimaalselt asjakohase mudeliga.

 

Hyundai originaalklaasipuhastid

Hyundai originaalklaasipuhastitele võib alati kindel olla: need tagavad pikaajalise ja tõhusa tulemuse tänu oma täiuslikule sobivusele ja ühtlasele kontaktsurvele.

 

Hyundai velje- ja rehviteenindus

Meie eksperdid vahetavad professionaalselt sinu auto rattad. Soovi korral saame sinu rehve ka hoiustada – seda jahedas kuivas valguskindlas kohas ja õige õhurõhu juures. Heas seisukorras talverehvid hoiavad sind teel. Kuna aga pidurdusmaa on talvel libeduse tõttu oluliselt pikem, soovitame kontrollida ka pidureid.

 

Aktiivse elustiili toetamine

Hyundail on suur valik transpordivõimalusi, mis on turvalised ja lihtsasti monteeritavad. Saadaval on suusa- ja lumelauakandur, katuseboksid ja risttalad.

 

Tagumise kaitseraua kaitsekile

Kaitse pakiruumi asjade peale ja maha laadimisel tekkivate kriimude eest meie spetsiaalselt loodud kaitseraua kaitsekilega. Täpne, läbipaistev ja iseliimuv.

 

Pakiruumi organisaator, volditav

Korrasta oma pakiruumi meie mugava pakiruumi organisaatoriga. Praktiliste rihmade ja käepidemete abil saab seda ka täiesti lapikuks voltida ning lihtsasti välja võtta, et seda väljaspool sinu Hyundaid kasutada.

 

Kliimaseadme kontroll

Kliimaseade on palju enamat kui salongisoojendus. Hästi töötav kliimasüsteem aitab parandada nähtavust ja hoiab õhu puhtamana.

 

Põrandamatid ja pakiruumivoodrid

Need on vastupidavad ja lihtsasti puhastatavad ning kaitsekihiga vee ja muda vastu. Tooted on loodud spetsiaalselt sinu autoga sobima.

 

Pakiruumi ja pagasiluugi LED-tuled

Ära tunne end enam eales abituna, kui midagi pimedas otsid – ning ära komista seda tehes millegi otsa. Pakiruumi ja pagasiluugi LED-tuled ärkavad ellu kohe, kui pagasiluugi avad. Naudi täiuslikku nähtavust pakiruumis ja väljaspool seda!

 

Töölaua versioon